Noční prohlídky Muzea s degustací čokolády

16. 7. 2020
Každou prázdninovou sobotu od 20:00 jsme pro Vás připravili večerní prohlídku expozice spojenou s velkou degustací čokolád!

Párování rumu a čokolády - 21.8. srpna

Více informací o jednotlivých degustačních večerech najdete dole v článku. Místa je nutné předem rezervovat!

Noční prohlídky expozice spojené s degustací čokolády - Každou prázdninovou sobotu / 20:00

1. Zažijete večerní prohlídku naší expozice s povídáním o sladké historii Kutné Hory.
  2. Ochutnáte 12 degustačních vzorků.
  3. Dozvíte se o historii čokolády, jak se čokolády vyrábí, jak poznat kvalitní čokoládu a spoustu dalších zajímavostí.
  4. Prozradíme Vám, jak si vyrobit vlastní čokoládu, třeba i doma v kuchyni.
  5. Zažijete minimálně 1,5 - 2 hodiny mlsání a příjemného povídání.
  6. Všechno co Vám bude chutnat si můžete koupit i domů :-)
cena: 390,- / os.

Čokoládová cesta kolem světa / 20:00 - velká ochutnávka jednoplantážních čokolád ze všech koutů zeměkoule.
Nedostanete se letos na dovolenou do zahraničí? Nevadí! Přijďte k nám na Čokoládovou cestu kolem světa!
  1. Ochutnáte kakové boby z různých koutů zeměkoule.
  2. Představíme Vám chutě a vůně 12ti zemí na 12ti vzorcích jednoplantážních (převážně tmavých) čokolád.
  3. Dozvíte se jak se kakao v jednotlivých zemích pěstuje a zpracovává.
  4. Ukážeme Vám cestu kakaového bobu ze stromu až k Vám do pusy v podobě lahodné čokolády.
  5. Představíme Vám nejchutnější plantáže a výrobce čokolád z celého světa.
  6. Zažijete cca 1,5 hodiny mlsání spojeného s příjemným povídáním o čokoládě (v případě více dotazů i více než 2 hodiny)-
  7. Na cestu domů Vám dáme dárkový balíček plný čokolád.
cena: 520,-/os.

Večer s rumem a čokoládou 21. srpna / 20:00 - celovečerní snoubení rumů a čokolády, jen pro starší 18ti let.
  1. Objevíte vyjímečné chutě a vůně rumů a čokolády.
  2. Dozvíte se o původu a výrobě kvalitnách čokolád a premiových rumů.
  3. Naučíte se užívat si snoubení chutí a párování neobvyklých kombinací.
  4. Ochutnáte 6 vzorků skvělých rumů z latinské Ameriky, k nimž budete párovat čokolády.
  5. Zažijete cca 1,5 hod trvající opojné blaho:-)
cena: 980,-/ os.

Každopádně na žádný z našich večerů jentak nezapomenete!!!

Rezervujte si místo již dnes!! Kapacita je omezená!

Kontakt:

info@chocomuseum.cz