Aktuality

Čokoládový advent 2019

Čokoládový advent 2019

18. 11. 2019
Letos jsme si pro Vás připravili spousty čokoládových specialit: vánoční tabulkové čokolády, vánoční horké čokolády, adventní kalendáře a pomerančovou kůru v hořké čokoládě.

Navíc pro Vás máme jednu speciální Vánoční degustaci a adventní výstavu věnovanou historii českého kakaa.

Každý adventní víkend nás najdete na adventních trzích - v Sedlci, Malíně a od slavnostního rozsvícení vánočního stromu také ve vánočním domečku přímo pod stromem na Palackého náměstí!

Můžete s námi tvořit čokoládová lízátka na Tvořivé adventní sobotě 7.12. a projít se s námi Chutnou adventní sobotou 14.12, na kterou jsme si pro Vás připravili speciální vánoční menu - vánoční čokoládové koule a vánoční horkou čokoládu! A taky se s námi můžete projít až do Betléma se skvělou adventní městskou orientační hrou. Více info dole v článku.

Akce, trhy...aneb kde se s námi o adventu potkáte

Sedlecký adventní jarmark
Již tradiční, velice příjemná akce, kde si můžete poslechnout skvělou hudbu s dětmi poslat Ježíškovu poštu a nakoupit první dárečky. Třeba i ty od nás, s láskou vyráběné :-)
sedlec
Malínské adventní odpoledne
Příjemná rodinná akce, kde si krom vánočních drobností můžete koupit i naši čokoládu a slavný Malínský křen!
maln
Putování do Betléma přes Kutnou Horu
1.12.-6.1. / Ve dne, v noci Pojďte se s námi projít/proběhnout adventní Kutnou Horou a objevovat krásy betlémů ukrytých po městě! Mapa cesty k vyzvednutí u nás v Muzeu, můžete u nás odevzdávat i vyplněné kartičky, abyste mohli něco vyhrát ;-) Více info na FB akce:
Putování do Betléma
Sladké a kakaové...Vánoční výstava v čokoládovně
Přijďte si k nám užít vánoční atmosféru a vůni Vánoc a horkého kakaa! Věděli jste, že se u nás kakao ve velkém pro zahřátí pije již od Vánoc roku 1891 a že nejslavnější české kakao vzniklo v nedalekém Kolíně? O historii kakaa, jeho kuriózních názvech v minulosti a o spoustě dalších kakaových dobrotách se dozvíte na naší malé adventní výstavě věnované oblíbenému (nejen zimnímu) kakaovému nápoji. Vstupné dobrovolné.
IMG_20191118_121659
Rozsvícení vánočního stromu
4.12./ odpoledne se na Vás budeme těšit i s perníčkovou čokoládou a mlsáním na Palackého náměstí. Stavte se za námi;-)
3a6abed7-0bba-4a1b-8ccc-85f492ad2e5c
Tvořivá adventní sobota
7.12./ Přijďte si s námi udělat čokoládové lízátko na Palackého náměstí! Budeme se na Vás těšit pod stromem :-)
IMG_20190105_115532_409
Chutná adventní sobota
14.12./ celý den probíhá již tradiční ochutnávková stezka v Kutné Hoře a my jsme si pro Vás připravili opravdu veliké speciality!!! Perníčkovou horkou čokoládu, pomeranče v čokoládě a čokoládové koule s jamajským rumem - ty jen pro dospělé ;-)
IMG_20181127_100424
Vánoční domeček na náměstí
od 4.12. nás o všech adventních víkendech najdete přímo pod stromem na Palackého náměstí, kde Vás zahřejeme skvělou čokoládou na 100 způsobů...
advent
Další aktuality