Events

Jaro v čokoládovně - letos již potřetí!!!

26. 3. 2019
Je to neskutečné, ale v dubnu tu s Vámi budeme už 3 roky!!! Připomeňte si, jak to začalo na našem videu :-)

Jaro je tu a s ním nová malá výstava o velikonočních čokoládových vejcích a dva nové druhy oříškových velikonočních čokolád Lidka!

Navíc si zapište do diáře následující datumy, kdy nás zastihnete nejen v čokoládovně, ale také na následujících dubnových akcích:

6. dubna - Český zahrádkářský svaz - Nymburk
27. dubna - Lázně ducha a mysli - Litomyšl

Příběh velikonočních čokoládových vajíček

26. března - 30. dubna / každý den 10:00-12:00 a 13:00-17:00 /vstupné dobrovolné

Kde a kdy se vzala čokoládová vajíčka? Jaké je největší a nejdražšší  čokoládové vejce na světě?  Přijďte se podívat na naši malou velikonoční výstavu v našem ještě menším muzeu a možná, že se dozvíte i odpověď na věčnou otázku - byla dřív slepice nebo vejce? :-)

Velikonoční čokolády Lidka

Máme tu pro Vás nejen čokoládová vejce, ale hlavně dva nové druhy velikonočních tabulkových čokolád s oříšky. Přijďte ochutnat! Od 12. dubna k dostání u nás v čokoládovně v omezeném množství 100 ks! (PS: Máme klučičí i holčičí verzi - u nás chodí koledovat i holky :-))