Čokoládový podzim v Kutné hoře!

4. 9. 2018
Na sychravé podzimní dny jsme si pro Vás připravili tři gastronomické, jednu kulturní a jednu společenskou akci! Nahlédnětě do našeho podzimního čokoládového kalendáře!

Jestli máte v rodině nějaké pamětníky - babičku, dědečka, tetičku - kohokoliv, kdo si na kutnohorskou čokoládovnu pamatuje a třeba v ní i sám pracoval nebo tam chodil za rodiči a rád by se sešel s dalšími pamětníky a zavzpomínal, prosím řekněte mu o našem setkání!! Setkání pamětníků proběhne v listopadu. Informací o slavné kutnohorské čokoládovně je velmi málo, každá vzpomínka je drahocenná. Budeme moc rádi, když se nás sejde co nejvíc! Více info dále v článku...

Večery pro gurmety

Čokoládová degustace pro odvážné / 13.10.2018
Napadlo Vás někdy, že už Vás čokoláda nemůže překvapit? Že víte, co od čokolády čekat? - Tak na to zapomeňte! Představíme Vám čokolády, které jste ještě nikdy neochutnali!!! Čokoládu s mravenci a houbičkami, cannabisem, kardamonem a jiné unikátní speciality!
Cena: 500,- Kč/ os.

Velká ochutnávka českých bean-to-bar čokolád / 27.10.2018
Předvečer Dne vzniku samostatného Československa oslavíme degustací současných českých výrobců čokolády, díky kterým se daří navázat na slavnou čokoládovou éru československých dějin. Večer ochutnáte nejen spousty českých čokolád, ale dozvíte se i celou řadu zajímavostí z české čokoládové historie od r.1918 do současnosti.
Cena: 480,-/ os.

Párování rumů s čokoládou / 30.11.2018
Pokračování úspěšné trilogie o párování rumů a čokolády volně naváže na předchozí degustační večer a představí Vám řadu nových rumů a jejich netušené chuťové tóny ve spojení s čokoládou. Maximální kapacita je max. 8 osob. Degustace je určena jen pro starší 18ti let.
970,- os

Protože 100 let slaví nejen republika, ale také naše čokoládovna, můžete se těšit na narozeninovou oslavu.

100 růží pro Lidku! / 28.10.2018 - 23.11.2018/ malá narozeninová výstava, na které uvidíte 100 růží na přebalech a návrzích obalů českých čokolád. 100 růží pro Lidku!

Setkání pamětníků kutnohorské čokoládovny / 11.11.2018 15:00

Prosíme všechny pamětníky či jejich potomky, kteří budou mít zájem o společné setkání, aby nás kontaktovali na 603184037, info@chocomuseum.cz, případně osobně v muzeu. Místo setkání ještě upřesníme podle počtu účastníků. Děkujeme za pochopení!

Rezervace míst:

Kapacita je omezená! Rezervujte si místa ještě dnes!