iDnes - Markéta Zikmundová
Rok existence slaví kutnohorské muzeum čokolády, které před rokem otevřela Lada Bartošová. Za tu dobu přilákalo už kolem dvanácti tisíc lidí.
Miroslava Knotová
Naprosto jednoznačné Must see v Kutné hoře. Moc jsme si to užili a rozhodně se ještě vrátíme. Kéž by bylo takových zapálených lidí více. Děkujeme!
Jan C.
Dopručuji všem co budou v Kutné Hoře ať za památkama či na výletě

- milá a usměvavá obsluha jak obchůdku tak mini-muzea
- pomůžou i s výběrem čokolády
- široký sortiment čokolád (mléčné,bílé a hořké)
- pokud vybíráte tak věřte že vyberete to co vám bude chutnat, jelikož máte možnost ochutnat ode všech vystavených čokolád co jsou v prodeji
Iveta Zadinová
Naprosto úžasné místo a skvělí majitelé! Měli jsme degustaci a bylo to skvělé, naprosto vše předčilo naše očekávání a rozhodně jen tak nezapomeneme. Moc děkujeme a všem vřele doporučuji. Navíc skvělá komunikace a v dnešní době neskutečná ochota.
Šárka s rodinou
Navštívili jsme v Kutné Hoře Muzeum čokolády. Skvělá volba! Muzeum sice maličké, zato velmi osobité, útulné a pestré. Mají zde vskutku vzácné kousky k nahlédnutí a k tomu velmi originální paní, která vtipně a se zaujetím dokáže hovořit o minulosti České čokolády. Poutavě nám vyprávěla vše zajímavé o výrobě, příchutích i exportu naší čokolády v historii Čech. Na závěr jsme si zakoupili vynikající, lahodnou horkou čokoládu, která zbystřila naše smysly ještě na mnoho hodin ;-) Zdravíme do Muzea Šárka s rodinou ;-)

Mája Šmilauerová
Úžasně příjemné místo, ta nejlepší čokoláda, jakou jsem kdy jedla (a pila :)), navíc velmi ochotný a milý pan prodavač a zajímavý výklad o historii čokovýroby. Vůbec se nám odtamtud s kamarádkou nechtělo a ještě několikrát jsme si řekly, jak jsme rády, že jsme na tohle kouzelné místo narazily!