Máj - čokolády čas

4. 5. 2019
Květen bude v čokoládovně ve znamení jarních chutí a vůní a v neposlední řadě milých setkání nejen u nás v muzeu (třeba při muzejní noci, noci kostelů, ale také ve všechny sváteční dny atd.), ale také na různých gastronomických slavnostech...

Harmonogram akcí:

4.5. Degustace jarních čokolád

17.5. Muzejní noc

18.5. nás zastihnete na slavnostech M. D. Rettigové v Litomyšli s fialkovými čokospecialitami

25.5. - Gatrofestestival v Kutné Hoře u GASKu

25.5. Oslava výročí Kutnohorského komorního ochestru - Kostel Matky Boží Na Náměti V Kutné Hoře
4.5. 20:00 / Ochutnávka jarních čokoládových specialit
Degustace čokolád, při které budete mít možnost ochutnat čokolády s květinami, medem či mravenci a jiné jedlé delikatesy, které můžete na jaře najít i na Vaší vlastní zahradě. Nechte se inspirovat tím, co všechno je kolem nás jedlé!

Cena degustace 420,- /os.
Číslo pro rezervaci:
Email pro rezervaci místa:

Místa na degustaci je nutné předem rezervovat.

17.5. 17:30 - 24:00 MUZEJNí NOC

po celý večer komentované prohlídky s panem továrníkem
18:00 a 23:00 ochutnávka čokolády Lidka s povídáním o dnešní technologii výroby a původních výrobních postupech.
22:00 projekce dobových fotografií na budově Muzea čokolády (když se zadaří a nebude pršet...)

Místa nelze předem rezervovat!!