Nabízíme

Nabízíme degustace pro veřejnost, firmy i školy. Součástí degustace je povídání o historii čokolády, pěstování, výrobě a hlavně velká ochutnávka těch nejlepších čokolád. V nabídce máme i dárkové poukazy na degustace.

Nabídka pro veřejnost

Pro Vás či Vaši firmu můžeme na klíč uspořádat degustaci čokolády. Od komorní degustace pro dva při svíčkách až po větší kolektivy, a to po celé ČR. V pořádání firemních degustací máme mnohaletou praxi, našimi klienty jsou: Vodafone, Generali Pojištovna, Zentiva, OMT Group aj.

Cena degustace se vždy odvíjí od požadavků klienta.

 

Tématické degustace

Pravidelně vypisujeme u nás v Muzeu čokolády tématické a sezónní degustace: Čokoládová cesta kolem světa, Experimentální čokolády, Ochutnávky českých bean to bar čokolád, Degustace květinových čoklád, Párování rumů a čokolády aj. Termíny tématických degustací, prosím, sledujte v sekci aktuality. Místa na všechny degustace doporučujeme co nejříve rezervovat. Kapacita je omezená.
 

Nabídka pro školy

Nabízíme progamy pro školy, zážitkové prohlídky muzea, při kterých mohou malí návštěvníci ochutnat čokoládu, boby aj. a dozvědět se jak se čokoláda vyrábí. Prohlídku pro skupiny je třeba předem rezervovat, bez rezervace nemůžeme garantovat, že se k nám dostanete. Kapacita expozice je max. 12 osob. V jeden okamžik jsme tak schopni nabídnout prohlídku s degustací pro 24 osob.  Cena prohlídky s ochutnávkou je pro děti 90,-/os.

Objednejte si prohlídku s degustací

Prohlídky pro objednané skupiny jsou možné kdykoliv během dne i ve večerních hodinách.

Běžně provádíme v českém a anglickém jazyce.

Vzhledem k omezené kapacitě expozice je doporučený počet osob max 12. Děkujeme za pochopení.

Zavolejte nám
Napište nám

Vstupné dobrovolné

Vstupné do expozice je dobrovolné, budeme rádi když nás podpoříte. Z vybraného vstupného pořizujeme další exponáty do sbírky a renovujeme ty stávající. Předem děkujeme za podporu!