OTEVŘENO!!!

11. 5. 2020
Naši milí, konečně jsme se dočkali a po téměř 2 měsících můžeme konečně otevřít dveře našeho muzea...Nic se nemění, vstupné zůstává dobrovolné, nálada a čokoláda skvělá.

od 11.5. otevřeno denně. Pro bližší aktuality sledujte naše sociální sítě...
Chcete-li navštívit expozici, doporučujeme předem rezervovat čas, abyste se vyhli případnému čekání... (kapacita muzea je z epidemiologických důvodů omezena). Zavedli jsme veškerá hygienická opatření, abyste se u nás cítili dobře a bezpečně. I Vás prosíme o ohleduplnost: vstupujte jednotlivě, netvořte hloučky a udržujte bezpečné rozestupy. Vstupujte, prosím, s rouškou a u vstupu si vydesinfikujte ruce. V čokoládovně Vás rádi obsloužíme, upřednostňujeme platby kartou. Veškerou konzumaci čokolády, prosím, nechte na ven. Dočasně nejsou možné ochutnávky čokolády. Děkujeme a těšíme se na Vás!
Rezervace míst

Rezervujte si čas prohlídky, ať nemusíte čekat! Kapacita je momentálně omezena.